שמונה סיבות למה איור טוב לקידום כל עסק

אנחנו חיים בעולם של הפרעות קשב וריכוז. עולם שבו הקצב מסחרר ועודף המידע הוא אדיר.

אדם ממוצע שגולש באינטרנט שוהה באתר/ דף מסוים במקרה הטוב 7 שניות, בממוצע 4 שניות.

אז איך עסק אמור למכור תחת העובדות המלחיצות האלה בלי להיות חברת ענק שמשקיעה מיליונים בפרסום?

החדשות הטובות ואולי גם התשובה לזה היא שמסר לא מילולי, כלומר תמונה או איור משפרים את החשיפה פי 4!

הרוב הגדול של העסקים משתמש בתמונות בכדי לקדם את עצמם, תראו למשל תמונות קאבר בפייסבוק (התמונה הרוחבית בתחילת הדף), במודעות פרסום, בקידום ממומן ועוד ועוד.

לא הרבה משתמשים באיור בשביל המטרה הזו, והסיבה.. בעלי עסקים צריכים לקנות את האיורים מאותם האתרים שהם קונים גם את התמונות ובשביל למצוא את האימג’ הנכון, כזה שייקלע בדיוק לסגנון הציור ולמסר שהוא צריך להעביר, בעל העסק צריך לחפש לא מעט.

האפשרות השנייה לפרסם עסק בעזרת איור זה פשוט לאייר אותו…

אמנם זה עולה יותר אבל הרווח הוא גדול בהרבה מאיור מוכן בעיקר כי:

לא צריך להתפשר על צורניות, סגנון וסצינה שמצאת במקרה באיזה אתר

אין דבר כזה לא אפשרי. כלומר אם חיפשת אימג’ של מכונית פורשה על הירח, באיור זה אפשרי ודי פשוט לביצוע.

אתה, כבעל העסק, לא צריך לעבוד קשה מדי על החיבור בין התמונה שמצאת לבין המלל והמסר שרצית להעביר. הכול נעשה על ידי המאייר שלך!

ייחודיות – כולם משתמשים בתמונות, חלק גם באיורים, עד כדי כך שאתם לא פעם מזהים את התמונות שלכם אצל אחרים.. איור מותאם אישית הוא ייחודי ויחידי בעולם כולו! אין דומה לו וגם לא יהיה. והנה מצאת דרך להתבלט מעל המתחרים שלך בלי למשכן את העסק.

אימג’ שנחרט בתודעת הלקוחות שלך! כי עוד תמונה לצד שאר אלפי התמונות שכולנו נתקלים בהם ביום תיעלם לנו מהתודעה אחרי דקה. אבל איור, משהו מיוחד ויוצא דופן – סיכוי טוב שיתפוס את עיניהם של לא מעט אנשים וייזכר לטובה.

התאמה לסגנון העסק – אם כבעל העסק בחרת באיור בכדי להעביר את המסר שלך אז כנראה שזה לא סתם. כנראה שאיור משקף בצורה הטובה ביותר גם את מהות העסק שלך וחשוב מזה, את קהל היעד שלך. כמו האיור הזה לדוגמא (פונה לנשים בלבד, רך, זורם ומזמין. מעביר את המסר שכאן נשים הולכות לכתוב את הסיפור שלהן על ידי כך שקווי הגוף של הדמות בעצם כתובות).

yael hertzog

מאייר שמביא סגנונות רבים יוכל לספק ליותר עסקים את מבוקשם ולהתאים את האיור לקהל היעד הנכון.

7. לא מעט בעלי עסקים מעדיפים לעבוד מול אנשי מקצוע ולא מול אתרי תמונות בעיקר כי אם הם יתקלו בבעיה או יזדקקו לשירות, הם יודעים בוודאות למי לפנות. זה כסף שקונה לא מעט שקט, סביב הידיעה שהעסק שלך נמצא בידיים טובות ואמינות.

8. הכי חשוב – להעביר את המסר שאתה רוצה להעביר בצורה הכי אפקטיבית ולהביא את הלקוחות שנכונים לך. בשביל זה אתה צריך לגבש קונספט מתאים ולהתאים לו אח”כ את האיור והטכניקה הנכונים. עם המאייר המתאים תקבל את כל החבילה!

לסיכום, גם אתם בעלי העסקים, בסופו של דבר, לקוחות. וכלקוחות אתם זקוקים ליחס הטוב והמכבד ביותר, שכמה שפחות יבזבזו לכם את הזמן היקר ושלא יבלבלו לכם את המוח. המון פעמים אנחנו חוזרים לאותו המקום לא בהכרח בגלל מה שקיבלנו אלא בגלל היחס המצוין שחיכה לנו. כמובן שכשזה מגיע לעסק שלכם אתם דורשים את השירותים והמוצרים הטובים ביותר עבורכם ולכן אחרי היחס המצוין חשובה לכם כמובן גם התוצאה. חוץ מהשירות, חשוב לשקול כמה באמת עולה לכם לרכוש איור מוכן כשמסתכלים על זה מלמעלה ורואים את כל התמונה כולה: האם תשיגו את מיטב התוצאות מההשקעה הזו? האם תצליחו להביא את הלקוחות הנכונים לכם והאם תצליחו להשאיר את הרושם הנכון ולהישאר בתודעת הלקוחות שלכם?

Leave a Reply