7 כללים בסיסיים לשופינג נכון יותר

אני חייבת להתוודות… אם יש משהו שאני ממש לא אוהבת לעשות, זה שופינג! כי עד שאני כבר מביאה את עצמי לצאת לשופינג, אני לא יכולה לסבול את המוכרות שנטפלות אליי בחנויות ומחמיאות לי על דברים שלא באמת מחמיאים לי ומספרות לי שזה לייקרה וזה סאטין (אחרי שלומדים אופנה בשנקר מבינים שלייקרה וסאטין זה לא באמת סוג של בד) ועוד שלל “הנאות” שכאלה שאני אשמח לוותר עליהן לטובת שעתיים שאני יכולה לצייר בבית או לעשות כושר בכייף. ובכל זאת, אם כבר יוצאים לשופינג, יש כמה דברים חשובים שכדי שכולם ידעו, בעיקר כדי לא לחזור הביתה, לקפל את הבגדים לארון ולא ללבוש אותם יותר לעולם.

1.     בחורף, כשקר, ויש עלינו המון שכבות ואנחנו נראים כמו בצל שעבר יום לא טוב, אפשר לשפר משמעותית את המראה על ידי חגורה שיושבת בדיוק במותן, מעל כל השכבות ונותנת לנו צורה (גם אם אין לנו באמת מותן צרה, זה נראה טוב!)

p1

2.     ואם באמת מדברים על מתניים, יש בגדים שהגזרה שלהם מותאמת לגובה מסוים על המותן שלך. מקמי אותו נכון. בכל מקום אחר זה נראה לא טוב..

p2a

3.     כשכתפיות החזיה שלך מבצבצות מבעד לקצה החולצה, גם זה נראה לא טוב. בלשון המעטה. זה היה נראה טוב כשהיינו בתיכון. לא היום. ולכן, כשאת קונה חולצה ללא שרוולים, הקפידי לבדוק שלא רואים את הכתפיות של החזיה.

p3

4.     ואם כבר כתפיים, חולצות, ג’קטים, שמלות וכל פריט לבוש שלא תוכנן בגזרתו להישמט לך מהכתף, חשוב לקנות במידה הנכונה כך שקו הכרית יושב לך בדיוק על הכתף ולא נופל מעבר. זה מבטיח לך מראה אלגנטי ובהחלט נכון יותר.

p4

5.     רוצה להיראות גבוהה יותר? בחרי לך חולצות עם מחשוף עגול עמוק או וי (לא בהכרח חושפני).

p5

6.     ואם לא התברכת בגובה, אני לא ממליצה ללבוש חצאיות מידי ומקסי שינמיכו אותך אפילו יותר. תקני לך חצאיות בגובה שעובר את הברך ממש במעט.

p6

7.     טיפ אחרון חביב לך, במיוחד אם מידותיך גדולות, אל תחששי ללבוש הדפסים. מומלץ ללכת על הדפסים קטנים כדי ליצור עוד אשליית גודל, ובכלל טוב לבחור אקססוריז מודפסים, כמו צעיפים, של, תיקים וכו’ ליד בדים חלקים לא מודפסים.

ולסיכום, בנות, מלאות, רזות, גבוהות או נמוכות – תעשו טובה, כשאתן יוצאות לשופינג,  תבחרו פריטי לבוש בהתאם לגיל שלכן. לכל גיל יש את היופי שלו, למה להילחם בזה?

Leave a Reply