צמות – התסרוקות החמות לכלות

לא ברור אם בעקבות הטירוף סביב אנה ואלזה (פרוזן.. כאילו?), הוצפנו בשנתיים האחרונות בשלל צמות סביבנו, אבל מה שבטוח זה שככל שהזמן עובר הצמות משתכללות, המעצבים והמסרקים נהיים יצירתיים יותר וכולנו מרוויחות מזה! מתוך ים של תסרוקות קלועות חלומיות ומקוריות, ישבתי עם בתיה צוקר (מאפרת ומסרקת מקצועית, מומחית לכלות) ובחרנו את התסרוקות האהובות עלינו שלדעתנו ישדרגו גם את הכלה הכי פחות מנוצנצת למלכת האירוע! הבחירה הייתה קשה ונאלצנו להשאיר על רצפת חדר העריכה כמה תסרוקות מדהימות למדי. השתדלנו לגוון עבורכם בין שיער אסוף, קלוע ופזור, כך שגם אם אין לכן שיער ארוך תוכלו בעזרת תוספות להשיג את התוצאה הרצויה:

ציור 1- תסרוקות אסופות לכלות תמיד היו פופולריות ובשנים האחרונות שולבו עם צמות שונות. הצמות מוסיפות נפח ואצילות. זו תסרוקת וינטג’ית לגמרי מאחר שהיא משלבת אלמנטים מיוון העתיקה, ימי הביניים ופוני הורס מהסבנטיז! אנחנו אוהבות אותה כיוון שהיא אוספת את השיער בצורה שנראית לא מתאמצת כלל.

paintB1

ציור 2- ואם כבר דיברנו על יוון העתיקה, המראה האסוף זה, הינו שילוב של שתי צמות שזורות יחד שיוצרות מראה כפרי ורך, במיוחד הפוני שנופל באורכים שונים. מומלץ לשלב כאן פרחים אמתיים או אפילו כתר פרחים קטן שייתן את הטאץ’ האישי של כל אחת וייקח את המראה הכפרי עד הסוף.

paintA2

ציור 3- את התסרוקת הזו בתיה יצרה בעקבות בקשתה של השושבינה ליצור משהו אסוף שיבליט את הגוונים, אבל יסתיר את הקצוות השרופים. התסרוקת הזו מיועדת למי שאוהבת את השיער שלה אסוף גבוה והדוק (מצוין לבעלות גוונים)…

paint3

ציור 4 – זו תסרוקת שכל לקוחה שנייה מביאה כדוגמא למה שהיא רוצה עבור עצמה! מדובר כאן על משחק בין צמה סינית קלועה לצד ברפיון קל וקצוות שיער מבצבצים מצדי הפנים. התסרוקת הזו מצוינת כיוון שהיא מאריכה את הפנים באופן נעים ומסודר (לא סתם אלזה כובשת איתה את העולם)

paintA4

ציור 5 – מראה קלאסי ואצילי לאלה שרוצות להתחתן עם שיער פזור אבל עדיין מסודר. יש פה שילוב של 2 צמות שנאספות יחד מהקודקוד ועד לקוקו נמוך למראה וינטג’י מוקפד ושיקי!

paintA1-900

גם אם אין לך חתונה או אירוע בקרוב, צמות יכולות להפוך להיות חלק מהנה ומרגש גם מחיי היומיום שלך ואפילו של בנותייך. למה לחכות לאירוע, אם אפשר כל יום להרגיש כמו נסיכה…

בכל מקרה, שתינו מקוות שנהניתן ומאחלות לכן להרגיש יפייפיות כל יום!

Leave a Reply