!!!!אין לי מה ללבוש

אחד ממסתורי היקום שסביבנו, שאלת המיליון דולר, חידת המאה והאתגר הגדול של כמעט כל אחת: מה ללבוש היום?

את מוצאת את עצמך בוהה בארון כאילו אין בו כלום. שולפת פריטים החוצה, זורקת על המיטה, מקפלת מחזירה, מוציאה שוב (בינתיים הארון מתחיל להיראות כמו פנים מכונת הכביסה שלך), מלקה את עצמך “מה שוב פעם שחור”?, משחזרת בראש טלפונים של סטייליסטיות שאת מכירה, מתלבטת, מתנשפת, מכינה עוד קפה, השעון לא מתחשב בך בינתיים וממשיך לתקתק, כבר נהיה מאוחר ואת עדיין בתחתונים וגופייה.

כן, התסריט הזה מוכר לי כל כך כאילו אני המצאתי אותו בעצמי מרוב הפעמים שזה קרה לי.

זמינות האינטרנט מאפשרת לנו להציץ בפינטרסט או באינסטגרם של איזה אושיית סטייל שאנחנו עוקבות אחריה ולקחת רעיונות משם. כשאני ניסיתי את זה זה רק ביאס אותי יותר. א. גיליתי שאני הרבה יותר שמנה מהאושייה שלי, ב. הפריטים שהיא קונה לא נראים אותו דבר על הגוף כשאת קונה אותם ממחסני ביגוד. אין לי חלילה במה להתבייש, זה פשוט הופך את מקור ההשראה הזה ללא רלוונטי.

חוץ מזה, למי יש זמן לשוטט באינטרנט על הבוקר?

אז מה עושים? יש כמה דברים:

  1. אם את מכירה היטב את פריטי הלבוש שיש לך, נסי לדמיין כשאת עדיין במיטה או בזמן צחצוח השיניים (בהנחה ונותנים לך לצחצח בשקט שיניים – לי לא נותנים) איך תיראי היום. עכשיו קומי, שלפי לך את הבגדים שדימיינת מהארון ושיהיה לך אחלה יום!
  2. אין לך רעיונות? גשי לארון שלך, תסתכלי ממש לשנייה שתיים ותסובבי את הראש. הבגדים שנתפסו לך בראש, קחי ותלבשי אותם (נשמע קצת טפשי כשכותבים את זה אבל אני עושה את זה כמעט כל יום).
  3. תפתיעי את עצמך: נסי היום בגד שלא לבשת מלא זמן כי זכרת שפעם הוא היה מכוער/לא ישב טוב/לא התאים יותר (לדוגמא, משהו שלבשת רק בתקופת ההריון) וכו’. מצב טוב שבמהלך הזמן תשתנה דעתך וסיכוי טוב שגם גופך והנה הרווחת לך עוד פריט לבוש לאוסף היומיומיים.
  4. תהיי מקורית, תהיי נועזת – נסי קומבינציות בין פריטי הלבוש שלך שעדיין לא ניסית, אפילו שזה לא ממש תואם לסגנון הרגיל שלך. חצאית עם חולצה מכופתרת, טי שרט עם ווסט (לא לבשו את מאז שנות השמונים, עכשיו זה חוזר, יאיי), טייץ וחצאית, גופיה וחולצה ענקית מעליה וכו’. את לא תאמיני לכמות התגובות המפרגנות שתקבלי.
  5. אלא אם את נמצאת כרגע במדינה מוסלמית קיצונית אדוקה, אף אחד לא יסקול אותך ברחוב אם תחליטי ללבוש היום ג’ינס נוח וטי שרט פשוטה. שאני אחזור שוב על הסלוגן המעצבן “את הכי יפה כשנוח לך”?…

אולי הטיפ הכי טוב שאני יכולה לחשוב עליו ומה שאני עושה כששום דבר לא עובד ובא לי ללבוש רק אוהל שחור ולגמור עם זה, זה פשוט להניח לזה. שימי קצוץ על כל העולם, תלבשי משהו שנוח לך (יסקלו אותי הפשיונסטיות), משהו שהיית מתהלכת איתו בבית בכייף וצאי לעולם כאילו אין מחר.

אה, ומחר צאי לסיבוב קניות לרענן לעצמך את המלתחה – זה כנראה סימן שהגיע הזמן.

romper blazer sketch web