אני כאן כי התחלתי בתור אוהדת אופנה אומנות והמון המון קולנוע (בעיקר פנטסיה, מד”ב וסרטים תקופתיים)

ציירתי מאז שאני זוכרת את עצמי, עוד לפני שידעתי לכתוב. אח אחד שלי שרטט מטוסים, אחי שני צייר קומיקס ואני, ציירתי אופנה.

התחלתי ללמוד אופנה עוד בתיכון עם חלום גדול להפוך להיות מעצבת תלבושות בהוליווד. אחרי הפסקה קצרה לטובת שירות צבאי בשיריון התקבלתי ללימודי אופנה בשנקר. המוח היצירתי שלי מצא בית בעיצוב תלבושות. עשיתי סטאז’ בתיאטרון “גשר” ובלהקת המחול “בת-שבע” – שם גם בהמשך עבדתי בתור מלבישה.

עיצבתי תלבושות להצגות ילדים, בתי ספר למשחק, תיאטראות, האופרה הישראלית, הבלט הישראלי, מקהלות זמר, קרקס, מחול ואפילו קולנוע. זכיתי בפרס עיצוב תלבושות להצגות ילדים בחיפה ועשיתי גם התמחות בעיצוב תפאורה. במקביל קיבלתי פרויקט דגל ונבחרתי לעצב את בגדי הייצוג של יקבי רמת הגולן.

עולם האופנה קרא לי אליו ונפרדתי מעיצוב התלבושות לטובת עיצוב שמלות כלה.

מה שלא עשיתי, לא משנה מתי, היה מלווה באיורים שלי. לפעמים האיורים שלי נבחרו לייצג הצגות שעיצבתי ואפילו להפוך לטקסטיל.

את התובנה הזאת קיבלתי תקופת ההריון הראשון שלי. אז החלטתי לעצור הכל ולהתמקד בייעוד האמיתי שלי – לצייר.

בהתחלה עבדתי רק עם עסקים שקשורים לאופנה, אבל בהמשך גיליתי שעסקים כמעט מכל התחומים גם צריכים איורים. מלבד פרויקטים שאיירתי ללוריאל, כולל איורים לאפליקציה הייחודית שלהם (makeup genius), איירתי קטלוגים, ספרים, אריזות, אפילו קעקועים.

איך כל המידע הזה עוזר לכם? מגיעים אליי הרבה לקוחות ממותגים כבר שמחפשים דרך שיווקית אחרת לפנות לקהל שלהם, אז אני מאיירת עבורם חומרים שיווקיים לאינטרנט ולדפוס כמו גלויות, באנרים, פרסומות, קטלוגים ועוד.

אם אתם לא בטוחים למה אתם צריכים איור, כאן תבינו את הנושא הזה טוב יותר.

בין לקוחותי נמצאים מעצבי אופנה, מעצבי תכשיטים, רפואה משלימה, קוסמטיקה, איפור, יוגה, צעצועים, צלמים ועוד מהארץ ומחו”ל.

אז אם גם אתם מחפשים משהו יוצאו דופן וייחודי לעסק שלכם בין אם זה במיתוג או באופן השיווק שלו לחצו כאן כי יש לנו על עוד הרבה דברים לדבר.

yael hertzog, יעל הרצוג